SIK SORULANLAR

1.Ürünleriniz nerede hazırlanıyor?
-Ürünlerimiz ev yapımı ve el yapımı olup %100 sağlıklı ve hijyenik koşullarda tarafımızdan tek tek tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır..

2.Kullandığınız malzemeler hakkında bilgi verir misiniz?
-Ürünlerimizin görünüşleri kadar tatlarının da güzel olmasına önem vermekteyiz. Ürünlerimiz yenilebilir Wilton marka gıda boyaları ve yalnızca tereyağı kullanılarak hazırlanmaktadır.Kullandığımız şeker hamuru en kaliteli markardan biri olan Seke&Sugar'dır.

3. Kurabiyelerinizde hangi lezzetler kullanıyorsunuz?
-  Kurabiyelerimizde genellikle vanilya kullanılmaktadır. Ancak isteğe bağlı olarak tarçın ya da zencefil da eklenebilmektedir.Gene isteğe bağlı olarak damla çikolata, fındık v.b. malzemler de ilave edilebilir.

4.Ürünlerinizin raf süresi ortalama kaç gündür?
-Kurabiyelerimiz kuru ortamlarda yaklaşık  2 hafta süreyle taze kalmaktadır. Hazırladığımız kurabiyeler tek tek poşetlenmektedir. Kurabiyelerimizin üzeri şeker hamuru kaplı olduğu için buzdolabına koymamanız rica olunur.

5.Ürünlerinizde kullanılan bütün malzemeler yenilebilir özellikte mi?
-Ürünlerimizin tamamı organik olup evlerimizde tükettiğimiz en kaliteli markalar kullanılarak hazırlanmaktadırr. Daha önce de belirttiğimiz gibi tamamı ev ve el yapımı olup kullanılan bütün malzemeler yenilebilir özelliktedir.

6.Nasıl sipariş verebilirim?
-Siparişler sadece e-mail yoluyla gönderilen sipariş formu doldurularak kabul edilmektedir. Siparişlerinizi adresinize ulaşmasını istediğiniz tarihten en az 1-2 hafta önce kesinleştirmeniz gerekmektedir. Bu süre sipariş adedi arttıkça uzayabilir. Bloğumuzu katalog gibi kullanmaktayız. Buradan beğenmiş olduğunuz bir ürün tasarımını seçebilir, fotoğrafların altındaki kod numaralarını belirtebilirsiniz veya size özel tasarım yapılmasını isteyebilirsiniz. 

7.Kargo ile ulaşım sağlanabiliyor mu?
-Çubuklu kurabiyeler çok hassas oldukları için kargoya verilememektedir. Diğer bütün ürünlerimiz  kargoyla Türkiye’nin her tarafına alıcı ödemeli olarak gönderilmektedir.Kargo ile en geç 3 iş günü içerisinde elinize ulaşmaktadır. Paketleme takviyeler yardımıyla yapılmasına rağmen, ürünlerin hassas olması sebebiyle , kurabiyelerde kırılma riski bulunmaktadır. Bu yüzden verilen sipariş adedinden birkaç adet fazla sayıda kurabiye gönderilmektedir. 

8.İzmir içi siparişleriniz nasıl ulaştırılmaktadır?
-İzmir içindeki siparişlerimiz, Karşıyaka, Mavişehir, Bostanlı, Bayraklı,Bornova, Alsancak adrese teslim edilmektedir. Göztepe, Narlıdere, Balçova, Sahilevleri tarafından alınan siparişler adresimizden gelip alınmalıdır.

9.Ürünlerinizin ambalajlanması nasıl yapılmaktadır?
- Ürünlerimiz standart olarak şık hediye paketi kutularında sunulmaktadır. Fiyatlarımıza kurabiyelerin tek tek poşetlemesi ve hediye paketi şeklinde sunulması dahildir. Kurabiyelerimiz poşetlenirken göz zevkinize hitap etmesi için özen gösterilmektedir. Konsepte uygun oldukça şık tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Farklı sunum istekleriniz (örn: sepet, kova , kavanoz gibi ) ekstra maliyet getirmektedir. Sitemizdeki  SUNUM başlığı altında hem standart paketleme şeklimizi hem de alternatif şekilleri bulabilirsiniz. 100 adet ve üzeri bebek doğumu, baby-shower ve doğumgünü kurabiyelerinde , ekstra ücret talep etmeksizin sepet hazırlanmaktadır.*Tüm soru ve siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz...