PRENSESİMİZ DURU'NUN PASTASI

 
Fotoğraf Kodu : CG - 051
 
Oldukça geç bir saat olduğu doğrudur ancak bugün bloğa yazmadan bu heyecanı sizlerle paylaşmadan uyumak mümkün değil. Her pastayı hazırlarken heyecanlandığımız , sıcacık sevgimizi kattığımız , çok mutlu olduğumuz doğrudur ancak bugün bambaşka çünkü bugün günlerden Duru ve  pasta 7 yaşını bitiren kızım Duru'nun .
 
Günler önceden başladı hazırlıklar ; parti mekanı ,tema  , davetli listesi...Parti organizasyonunda Gingle Bells Parti Evini tercih ettik . Sevgili Öznur'a sıcaklığı , profesyonelliği , işine saygısı ve sevgisi ve herşey için tekrar teşekkür etmek isteriz. Herşey harikaydı gerçekten..
 
Partinin teması Peri olarak prensesim tarafından seçildi. E herşey de perili hazırlandı tabi. Pastanın üzerine şirin bir peri gelip kondu , 7 yaşına sihirli bir değnekle dokundu her yer renkli yıldızlarla doldu bolca da mutluluk oldu:))
 
 
Fotoğraf Kodu : CG - 052
 
 
Fotoğraf Kodu : CG - 053
 
Kurabiyeler ve tabiki cupcakeler de perilerle ve 7 yaşla süslendiler . Minik prensesim bugün 1 yaş daha büyüdü . Umarım hayatındaki en güzel anılardan biri olur bu doğumgünü :) Pastayı ilk gördüğü an '' anne bu gördüğüm en güzel pasta  , harikasın '' dedi ve kocaman sarıldı ya işte yıllar sonra da hatırlanacak en güzel anılarımdan... 

 
 
Fotoğraf Kodu : CG - 054
 
İyi ki doğdun annem  iyi ki benim minik prensesim oldun ...Mutlu yıllar ..Seni çok seviyoruz..
 


0 yorum oku/yaz:

Yorum Gönder