COOKİE GİFT YILBAŞI KURABİYELERİ HEDİYE EDİYOR:)

                                                                       Fotoğraf Kodu : CG - 047

Çok keyifli bir duyuruyla sizlerleyiz bugün .Yılbaşı için hazırladığımız bir çekilişle karşınızdayız. Yılbaşında sevdiklerinize keyifle sunabileceğiniz 14 adet şirin kurabiye sizin olabilir.

Yılbaşı kurabiyelerimizi kazanabilmek için yapmanız gereken ilk iş bloğumuzun ana sayfasında yer alan Facebook bölümünden sayfamızı beğenmek . Daha sonra Facebook yazan kısma tıklayarak facebook sayfamıza bağlanmak ve yukarıda gördüğünüz çekiliş fotoğrafını profilinizde arkadaşlarınızla paylaşmak. Sayfamızı beğenerek çekiliş için bir hak kazanırken profilinizde fotoğrafı paylaşarak çekiliş için bir hak daha kazanmış olacaksınız . Sayfamızı daha önceden beğenmiş olsanız dahi halen kurabiyelerimizi kazanabilirsiniz. Ancak profilinizde fotoğrafı paylaştığınızda bir hak daha elde etmiş olacaksınız.

Bu güzel çekilişe instagram sayfamız cookiegift'i takibe alarak ve çekiliş fotoğrafını profilinizde paylaşarak da katılabilirsiniz.

Şu andan itibaren başlayan kampanyamızla 1 kişiye random.org 'da yapılacak çekilişle kurabiyelerimiz şık paketiyle hediye edilecektir.

Kampanya Bitiş Tarihi : 28 Aralık 2013 - Cumartesi Saat : 23.55

Kurabiye Teslim Tarihi : 30 Aralık 2013

Teslimat Adresi : Karşıyaka / İzmir

Herkese Bol Şanslar :)
0 yorum oku/yaz:

Yorum Gönder