KARYA EVLERİ YAZA MERHABA PARTİSİ                                                            Fotoğraf Kodu : CG - 024
Nihayet yaz geldi bu sıcacık günlere yakışır partiler başladı :) Mavişehir'de yer alan Karya evleri de sakinleri için çok hoş bir parti düzenleyerek yaza merhaba dedi. Biz de Cookie Gift olarak bu güzel organizasyonda yer almanın mutluluğunu yaşadık ; güzel ve lezzetli ürünlerimizle bu partiye katıldık. Logomuzun renklerinden yola çıkarak tasarımlarımızın hepsinde uçuk pembe , uçuk mavi ve beyazı birlikte kullandık. Bu soft renklerin birbirleriyle , özellikle de pastamızda uyumu görülmeye değerdi.
Pasta böyle bir organizasyonun olmazsa olmazıdır , son dönemin trendi banner üzerindeki küçük bayrakçıklara adımızı yazarak belirlediğimiz renklerle pastamızı hazırladık. Pastada kullandığımız fiyonk ilk denememiz olmasına rağmen tecrübeli ellerden  ortaya çıkmış gibiydi :) Biz hazırladık diye değil ama biz pastaya bakmaya doyamadık :) Bu kez damla çikolatayla tatlandırdığımız pastamız lezzetiyle de misafirlerden tam not aldı. O yüzden yemeye de doyulmadı :)

                                                           Fotoğraf Kodu : CG - 025
Çubuklu kurabiyelerimizi fiyonklarla süsleyerek şık kovamızda sunum yaptık . Kurabiyelerimizi vanilyalı ve tarçınlı olarak hazırladık. Standart kurabiyelerimizi de güllerle ve ismimizle süsledik . Tadımlık kurabiyelerimizi kalp ve fiyonk olarak belirledik ,küçük birer inciyle süslemesini yaptık.

                                     Fotoğraf Kodu : CG - 026            Fotoğraf Kodu : CG - 027


Cupcaklerimizde farklı tarzda birkaç süsleme tercih ettik. Çift renkle yaptığımız fiyonklar oldukça dikkat çekiciydi. Puantiyeliler sevimli , incilerle süslenen cupcakelerde son derece şıktılar . Cupcakeler çocuklar için de en çok tercih edilen ürünler arasındaydı.

                                                                      Fotoğraf Kodu : CG - 028

                                                                         Fotoğraf Kodu : CG - 029

Bu organizsayon için yoğun bir hazırlık yaptık , birazda yorulduk ama aldığımız beğenilere hepsi değdi. 
Teşekkürler Karya ...Yeni organizasyonlarda görüşmek üzere :)     


0 yorum oku/yaz:

Yorum Gönder