HERKESE MERHABALAR   Blog dünyasına yeni katılan bir ikili olarak çok geç kaldığımızın farkındayız. Tüm dünya son yıllarda blog çılgınlığı ile sarsılırken; insanlar içsel yolculuklarını, hobilerini, becerilerini, seyahatlerini hatta meraklarını bloglarından duyururken biz gerçekten de geç kaldık. Ama olsun bu bizi yıldırmayacak:) Bizim serüvenimiz de yeni başlıyor!!!

    Biz iki kişiyiz, bu blog da ikimizin… Söylerken bile kulağımıza hoş geliyor… Çünkü hayalimiz birgün aynı şehirde bir araya gelip ortak birşeyler yapabilmekti. Neredeyse 20 yıla yaklaşan bir dostluk bizimkisi… Ortaokulda başlayan sıra arkadaşlığımızdan sonra farklı üniversitelerde okusak da, hayatlarımız başka şehirlerde farklı yönlere gitse de aslında biz hiç ayrılmadık. Vee  32 yaşımıza geldiğimizde yollarımız gene İzmir’de kesişti…Ne olduysa bundan sonra oldu zaten:) Birgün beraber butik kurabiye kursuna gitmeye karar verdik. Nerden bilebirdik ki bu işe bu kadar kapılacağımızı?

   Tek günlük bir kursa katıldık, ama tamamen eğlence olsun diye… Sonra evde denemeler yapalım dedik, birlikte çok keyif aldık, zaman su gibi akıp geçti kurabiyeleri yaparken. Sonra çevremiz çok ilgi gösterdi, kendimizi övmek gibi olmasın ama hem tadı hem tasarımları çok beğenildi. Kursa katılmamızın üzerinden bir ay bile geçmemişti, internette araştırmalara gömülmüş, evde deli gibi kurabiye yapar bulduk kendimizi. Eğlence amaçlı başlayan şey nerelere gelmişti, sipariş falan almaya başlayınca  dedik ki ortak yapmamız gereken şey bu olmalı. Hemen bir blog tasarımı yaptırdık. Blog ve kartvizit tasarımımız için Kübra'ya çok teşekkür ediyoruz. İkimizin de çok içine sindi bu tasarım, şimdi bizi sizlerle buluşturan ilk yazımızı yazıyoruz:)

Amacımız; buradan daha önce yaptığımız ve  bundan sonra yapacağımız kurabiyelerimizi sizlere sunmak ve bu gelişim sürecinde yaşadıklarımızı sizinle paylaşmak… Bu iş kurabiyeyle kalmayacak tabi ki de , sırada cupcake ve pastalar var… En kısa zamanda onları da paylaşabilmek dileğiyle!

0 yorum oku/yaz:

Yorum Gönder