ARDA'NIN BEBEK KURABİYELERİ

   Bugün yayınladığımız kurabiyeler Arda'nın bebek kurabiyeleri... Devin, çok yakın arkadaşı  Yeşim'in yeni doğan yeğeni için hazırlattı bu kurabiyeleri. Bebek ziyaretine giderken Arda'ya özel hoş bir sürpriz yapmak istedi. Biz de bu isteği üzerine bu sevimli kurabiyeleri çalıştık:)

                                                               Fotoğraf Kodu: CG-001

     Bu kalıpların siparişini internetten set olarak vermiştik, özellikle ayıcık kalıbını çok beğenmiştik. Elimize ulaşıp denediğimizde de sonuç bizi oldukça mutlu etti:) Bu işi yapanlar zaten biliyordur, internet üzeriden her tür malzemenin siparişini verebiliyorsunuz, kendinizi geliştirmeniz, yenilikleri takip etmeniz için de çok büyük bir fırsat. Sadece detaylı ve zaman alan bir araştırma yapmanız gerekiyor. Alışveriş yapanlar bilirler, aynı markalar farklı sitelerde bambaşka fiyatlara satılıyor. Hele bir de indirimdeyse süper oluyor:)

Fotoğraf Kodu: CG-002

   
   Hazırladığımız kurabiyelerimizi poşetleyip, kurdele ile bağladık. Üzerine de minik nazar boncukları kondurduk. Hediye paketimizi hazırlayıp gönderdik. Bunları  yetiştirebilmek için bir telaş epey bir koşturduk. Ellerine ulaştıktan sonra iyi dileklerini ve beğenilerini bizimle paylaştıkları zaman bütün yorgunluğumuzu unuttuk:

   Herkese sevgiler...                                                     


0 yorum oku/yaz:

Yorum Gönder